Dostarczamy nasze wyroby bezpośrednio do największych zakładów produkujących drzwi i okna. Ponadto dystrybucja odbywa się poprzez sieć dużych hurtowni, autoryzowanych punktów sprzedaży i sklep fabryczny. Oprócz tego na terenie całego kraju operują nasi Doradcy techniczno-handlowi.
Strona główna > > Nowa strona WWW
 
O firmie
Historia
Kontakt
Proces produkcyjny
Człowiek i technologia
Nowości
 


 
Nowa strona WWW

Szanowni Państwo,

Witam serdecznie na naszej nowej stronie internetowej. Zaszły na niej ogromne zmiany, tak jak zresztą w całej naszej Firmie.

Nowa strona internetowa to symboliczny zwrot w kierunku przyszłości, w kierunku budowania firmy nowoczesnej, wiarygodnej dla wszystkich naszych partnerów. Firmy z którą warto współpracować. Wykorzystujemy bowiem nasze ponad stuletnie doświadczenie i łączymy je z wiedzą i zapałem naszej załogi. Już niedługo na stronie internetowej pojawią się informacje o nowościach, o całej grupie nowych produktów zaprojektowanych i wykonanych na potrzeby polskiego rynku. Zawartość strony będzie sukcesywnie aktualizowana i wypełniana informacjami o nas i o naszych produktach.

Ale najlepsza strona nie zastąpi bezpośredniego kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zachęcamy do kontaktowania się z nami.

Pozdrawiam

Prezes Zarządu
Metalplast-Częstochowa S.A.

Jakub Gawecki

 
© Metalplast-Częstochowa Sp. z o.o.