Dostarczamy nasze wyroby bezpośrednio do największych zakładów produkujących drzwi i okna. Ponadto dystrybucja odbywa się poprzez sieć dużych hurtowni, autoryzowanych punktów sprzedaży i sklep fabryczny. Oprócz tego na terenie całego kraju operują nasi Doradcy techniczno-handlowi.
Strona główna > Metalplast-Częstochowa Sp. z o.o. > Proces produkcyjny
 
O firmie
Historia
Kontakt
Proces produkcyjny
Człowiek i technologia
Nowości
 


 Proces produkcyjny krok po kroku
  • Pomysł - rodzi się bądź z potrzeby modernizacji istniejącego produktu, bądź jest wynikiem zmieniających się potrzeb rynkowych. W obu przypadkach należy go wdrożyć jak najszybciej do produkcji. To jest rola naszego działu rozwoju.

  • Produkcja - to serce naszego zakładu. Cały proces produkcyjny spełnia normy ISO 9001:2000. Ale poza jakością liczy się terminowość i sprawność organizacyjna. Trzeba być przygotowanym na wszelkie nieoczekiwane zdarzenia.

  • Pakowanie - integralną częścią naszego wyrobu jest opakowanie. Dzięki odpowiednim opakowaniom zapewniamy całkowite bezpieczeństwo wyrobów w czasie transportu do klienta.

  • Wysyłka - to kolejny i zarazem ostatni etap procesu produkcyjnego. Sprawność funkcjonowania działu logistyki jest rzeczą kluczowa, gdyż wpływa ona na ocenę jaką wystawiają nam klienci.

  • Serwis - dostępny jest na każde wezwanie. Służy naszym partnerom, jest profesjonalnym wsparciem zawsze kiedy wymaga tego sytuacja.
 
© Metalplast-Częstochowa Sp. z o.o.